ASIR Nástěnné osvětlení READING černá – recenze a rozebrání produktu


Popis produktu

Kovové nástěnné osvětlení z kolekce READING se bude hodit do ložnice na čtení knih nebo do studentského pokoje. Produkt má rozměr 8 x 38 cm a výšku 15 cm. Průměr stínidla je 3 cm a výška stínidla 6 cm. Výška produktu je navíc nastavitelná.

Základní deska má průměr 8 cm a výšku 3 cm. Typ žárovky je E27. Produkt má ochranu IP20.

Recenze

Toto nástěnné osvětlení se mi líbí především pro svůj minimalistický design. Černá barva dodává místnosti elegantní vzhled a je kompatibilní s různými styly interiéru. Stínidlo je dostatečně malé, aby se dobře hodilo k četbě knih, ale zároveň dostatečně velké, aby poskytovalo dostatečné osvětlení. Při použití správné žárovky je osvětlení dostatečně jasné, ale zároveň útulné.

Musím také vyzdvihnout nastavitelnou výšku, díky které můžete osvětlení nastavit tak, aby nasvěcovalo přesně tam, kde je potřebné. V kombinaci se stínidlem, které se dá otáčet, je toto nástěnné osvětlení opravdu flexibilní.

Co se týče instalace, byla velmi snadná. Produkt přišel v dokonalém stavu a všechny díly byly součástí balení. Pokud máte základní nástěnnou zásuvku, pak není nic jednoduššího, než toto osvětlení namontovat. Instrukce jsou jasné a snadno srozumitelné.

Závěr

Pokud hledáte moderní a funkční nástěnné osvětlení, které se bude hodit do vaší ložnice nebo studentského pokoje, pak je tento produkt skvělou volbou. Jeho minimalistický design a flexibilita ho odlišují od konkurence. Navíc instalace je velmi snadná a produkt je dodáván v dokonalém stavu.

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na Interierio.cz.