Bavlněné povlečení Bellatex – paprsky hnědá: rozměr 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Zajistí dokonalé pohodlí při spánku

Bellatex je značka, kterou si oblíbí všechny milovníci kvalitního spánku. Bavlněné povlečení paprsky hnědá je příkladem toho, jak lze spojit kvalitu, pohodlí a estetiku do tvaru perfektní povlečení.

Vyrobeno z příjemné bavlny

Povlečení paprsky hnědá je vyrobené z bavlny s vysokou gramáží. To je zárukou toho, že se materiál nebude zbytečně krčit a bude mít i po četných praních stále skvělou kvalitu.

Krásný vzhled a kvalitní potisk

Pokud hledáte povlečení, které bude nejen skvěle sloužit, ale navíc i hezky vypadat, pak jste na správném místě. Povlaky mají krásný potisk, který umocňuje jejich vnější vzhled. A co je nejdůležitější, potisk je velmi kvalitní, takže nepromokne a nevybledne i po několika měsících častého používání.

Vyrobeno pro maximální pohodlí

Bavlněné povlečení paprsky hnědá je vyrobeno s cílem zajistit maximální pohodlí během spánku. Materiál je měkký a příjemný na dotek a navíc je tvořený zvlášť pro efektivní odvod vlhkosti. To znamená, že se vám pod povlečením nebude příliš potit a bude vám příjemně i v létě.

Doporučení pro údržbu

Aby vám povlečení sloužilo co nejdéle, doporučuje se prát po rubu se zapnutými uzávěry. To zajistí, že se materiál nerozpadne a bude vypadat stejně kvalitně i po mnoha praních.

Obsah balení

Pokud zvažujete koupi bavlněného povlečení paprsky hnědá, měli byste vědět, že v balení najdete povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm. Všechny části jsou navzájem sladěné a vytvoří dokonalý celek v každé ložnici.

Koupit povlečení Bellatex

Bavlněné povlečení Bellatex - paprsky hnědá: rozměr 140 x 200 cm a 70 x 90 cm

Bavlněné povlečení Bellatex - paprsky hnědá: rozměr 140 x 200 cm a 70 x 90 cm