Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB – luxusní doplněk do vaší koupelny


Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB je luxusní doplněk do vaší koupelny. Pokud si chcete dopřát něco opravdu vysoké kvality, potom si určitě pořiďte tuto pákovou stojánkovou BIDETOVOU BATERII s výpustí. Její provedení je bílé a chromové, což se hodí do většiny moderních koupelen.

Výška baterie

Její výška je 12,9 cm, což ji dělá skvělým řešením pro menší i větší koupelny. Tato výška vám umožní pohodlné použití bidetu bez nutnosti se prohýbat, což je pro každého velmi příjemné.

Připojení flexi hadiček

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB disponuje standardním připojením flexi hadiček G 1/2″“. Ty jsou součástí balení a jsou také velmi kvalitní, aby vaše úprava bidetu byla co nejlepší. Tento typ připojení se vyskytuje častěji u modernějších bidetů, takže se tuto baterii nebojte zakoupit ani pokud máte stylovější bidet.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB je skvělým řešením pro ty, kteří si chtějí pořídit kvalitní a moderní doplněk do své koupelny. Tato baterie splní všechny vaše požadavky, jelikož je vysoká, disponuje flexi hadičkami a její kvalita je jedinečná.

Poté, co si pořídíte tuto luxusní bidetovou baterii, ušetříte si spoustu času a energie, protože si už nebudete muset do koupelny nosit lapač.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Yukon s výpustí bílá/chrom YU145.5KCB