Dřez Blanco Rotan 700 U – designový kousek v šedé vulkánové barvě

Dřez Blanco Rotan 700 U je jedním z nejnovějších designových kousků od Blanco. Tento granitový jednodřez v barvě šedá vulkán je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní dřez s moderním vzhledem.

Parametry dřezu

Granitový dřez Blanco Rotan 700 U má rozměry 73×46 cm a hloubku 19 cm. Je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 80 cm. Díky spodní montáži je instalace jednoduchá a rychlá.

Vysoce kvalitní materiál

Tento dřez je vyroben z nejkvalitnějšího materiálu – granitu. Granit je velmi pevný a odolný materiál, který odolává mechanickému opotřebení, vysokým teplotám a chemikáliím. Navíc je granitový dřez snadno údržbatelný – stačí ho otřít vlhkým hadříkem a neutrálním čistícím prostředkem.

Dřez Blanco Rotan 700 U

Moderní design

Dřez Blanco Rotan 700 U se může pochlubit moderním designem, který zapadne do každé kuchyně. Jeho šedá vulkánová barva působí elegantně a přitahuje pozornost. Dřez je vynikajícím doplňkem pro kuchyně v moderním stylu, ale dokáže také osvěžit klasické interiéry.

Odkaz na e-shop

Pokud si chcete zakoupit tento krásný dřez, navštivte prosím e-shop Kupsinabytek.cz. Na této stránce najdete všechny podrobnosti a můžete si dřez snadno a rychle objednat.

Dřez Blanco Rotan 700 U

Dřez Blanco Rotan 700 U je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní dřez s vysokou kvalitou. Jeho vzhled a funkčnost ho činí jedním z nejlepších na trhu. Neváhejte a zakupte si tento perfektní doplněk vaší kuchyně ještě dnes!