Dveřní rohožka Esposa – rozměry 50/75 cm


Vybíráte dveřní rohožku a hledáte kvalitní a estetické řešení do chodby či předsíně? Máte rádi čisté prostory bez nečistot a vlhkosti? Tak právě pro Vás máme produkt, který Vás jistě nadchne – dveřní rohožka Esposa.

Detaily produktu

Dveřní rohožka Esposa je dostupná v rozměru 50/75 cm a v třech různých barvách – černé, šedé a béžové. Je vyrobena ze 100 % polyamidového vlákna a vyniká vysokou kvalitou zpracování.

Právě díky polyamidovému vláknu je dveřní rohožka Esposa odolná vůči nečistotám a vlhkosti. Díky své struktuře při chůzi odklání nečistoty od bot a zabraňuje tak vniknutí nečistot do interiéru.

Dveřní rohožka Esposa je dokonalým řešením pro Vaši chodbu či předsíň.

Jak na výběr správné velikosti?

Velikost dveřní rohožky záleží na velikosti Vašich dveří či prostoru, kde má být použita. Pokud máte například dveře o šířce 60 cm a výšce 200 cm, bude 50/75 cm rozměr dveřní rohožky Esposa ideální.

Nejlepší je si rozměry předem změřit a podle toho vybírat velikost dveřní rohožky.

Výhody použití dveřní rohožky Esposa

Dveřní rohožka Esposa není jen vizuálně přitažlivým prvkem Vaší chodby či předsíně. Nabízí také mnoho praktických výhod, jako třeba:

  • Odstraňuje nečistoty z bot
  • Udržuje prostor čistý
  • Minimalizuje riziko uklouznutí
  • Prolonguje životnost podlahy

Proč byste tedy měli investovat do dveřní rohožky Esposa? Jednoduše proto, protože Vám ušetří čas a peníze.

Jak o dveřní rohožku Esposa pečovat?

Aby Vám dveřní rohožka Esposa sloužila co nejdéle a zachovala si co nejlepší vlastnosti, stačí o ni pečovat jednoduchým způsobem. Pravidelně ji vysávejte a odstraňujte nečistoty a prach.

Využijte tedy možnost a zkuste dveřní rohožku Esposa – jednu z nejkvalitnějších a zároveň nejstylovějších rohožek na trhu.

Esposa dveřní rohožka
Dveřní rohožka Esposa je dokonale propracovaná a praktická.

Chcete si zakoupit dveřní rohožku Esposa hned teď? Tak neváhejte a objednejte si ji na stránkách Crosta.cz.