Moderní design a pohodlí v jednom: Bernkop židle 313 181 Ema


Provedení:

Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem i opěrkou. Nabízíme možnost objednání s čalouněním látkou, kůží nebo koženkou. Tento typ židle z kolekce EMA nabízíme v jídelní variantě a ve variantě s područkami.

Využití:

Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). Jídelní židle EMA je stohovatelná!

Další možnosti:

V případě zájmu lze opěradlo ozdobně prošít jako na ilustrativním obrázku – toto není však v standardní nabídce.

Povrchová úprava:

Moření a lakování. Výběr barevného zakončení moření židle je podle níže uvedených vzorníků. Nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu pro další možnou povrchovou úpravu.

Čalounění:

Výběr čalounění židle nabízíme podle níže uvedených vzorníků. V případě, že žádná z uvedených látek nevyhovuje, může si zákazník dodat látku vlastní.

Bernkop židle

Pokud hledáte kombinaci moderního designu a pohodlí, Bernkop židle 313 181 Ema jsou tím pravým řešením pro vás. Vyrobené z kvalitního masivního buku jsou tyto židle nejen elegantním klenotem vaší místnosti, ale také pohodlnou volbou pro všechny vaše hosty.

Dokonalé zpracování je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Navíc nabízíme výběr sedáků a opěrek z mnoha různých materiálů, včetně kůží a koženek, abychom splnili přesně vaše představy.

Typ židle EMA je k dostání v jídelní variantě a ve variantě s područkami, což z ní dělá skvělou volbu pro vaši domácnost, ale také pro vaši restauraci nebo kavárnu. Stohovatelnost zase znamená, že si můžete ušetřit cenný prostor, když nepotřebujete používané židle.

Kromě toho nabízíme výběr z mnoha barevných zakončení pro moření židle a přizpůsobení výběru látek vašim představám. Pokud náš výběr neladí s vaším interiérem, není problémem dodat látku vaší volby.

Nakonec bychom rádi zdůraznili, že Bernkop židle jsou trvale oblíbené volbou pro svůj dokonalý vykonaný výrobek. Využijte naši širokou škálu výběru a vyberte si své vysněné stolečky a křesílka z kolekce EMA.

Zde naleznete nabídku židle Bernkop 313 181 Ema