Moderní závěsné LED svítidlo šířky 43/4 cm


Popis produktu

Závěsné LED svítidlo s šířkou 43/4 cm je moderním a funkčním prvkem do každého interiéru. Svítidlo je k dispozici pouze online a je v barvě anthrazitové. Jeho rozměry jsou D/H: 43/4 cm a je vybaveno 1x16W LED s výkonem 1300LM a teplotou barev 3000K.

Vzhled

Světlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a estetický vzhled. Čistý design a jednoduchost jsou jeho hlavními značkami, což se hodí ke každému stylu zařízení. Vzhledem k použití LED technologie se jedná o energeticky úsporný produkt, což z něj činí nejen kvalitní, ale také ekologickou volbu.

Použití

Svítidlo se hodí do všech typů prostor, například do obývacího pokoje, kanceláře či ložnice. Úsporné osvětlení s dostatečným světelným výkonem zajistí optimální podmínky pro práci, odpočinek či zábavu. Zavěšení je snadné a rychlé a s pomocí návodu určitě nebudete mít problém.

Montáž

Montáže není složitá a je vhodná i pro ty, kteří se nevěnují pravidelně montáži svítidel. Výrobek je dodáván s potřebnými díly a návodem k montáži, který usnadní celý postup. Pokud byste však potřebovali odbornou pomoc, rádi vám ji poskytneme.

Moderní závěsné LED svítidlo šířky 43/4 cm

Závěr

Pokud hledáte moderní svítidlo, které je kvalitní a funkční, určitě je tato nabídka pro vás tou správnou volbou. Vysoký výkon, úspornost a jednoduchost jsou jeho hlavními přednostmi. Objednejte si závěsné LED svítidlo a nechte se okouzlit jeho jedinečným designem a vysokou kvalitou osvětlení.