Modrý kovový regál ZUIVER RIVER s variabilním designem 50 x 35 cm


Skládání regálu podle vlastních potřeb

Modulární regál RIVER značky ZUIVER představuje skvělý doplněk interiéru, který můžete kdykoliv snadno přeuspořádat. Využijte jeho variabilní design a skládejte si úložný prostor dokonale podle svých potřeb a přání.

Stylový doplněk každého interiéru

Regál RIVER se skvěle hodí do minimalistických i industriálních prostor, ale snadno si najde uplatnění i v jiných typech interiérů. Jeho moderní design v kombinaci s retro prvky z něj dělá jedinečný kousek nábytku.

Víceúčelové využití regálu ZUIVER RIVER

Dopřejte vašemu interiéru úložný prostor, který má styl! Regál RIVER může posloužit jako klasický regál na knihy nebo dekorace, ale také jako praktický odkládací stolek. Stačí, když na něj položíte nějakou dekoraci v kombinaci s knihou nebo časopisem a můžete si na něm odpočinout s kávou či čajem.

Trvanlivost a kvalita provedení

Díky odolné kovové konstrukci si regál klidně můžete předávat po generace, aniž by ztratil na své kvalitě. Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu regálu a ocelové police jsou odolné proti poškození.

Pořiďte si více kusů a seskládejte unikátní úložný prostor

Regál RIVER je k dispozici v různých velikostech, takže si můžete pořídit více kusů a skládat je podle svých představ a potřeb. Vytvořte si tak unikátní úložný prostor, který bude dokonale vyhovovat vašim požadavkům. A nezapomeňte, že modrá barva dodá vašemu interiéru svěží a moderní nádech.

Modulární regál RIVER značky ZUIVER

Tak neváhejte a pořiďte si skvělý doplněk svého interiéru! Regál River je k dispozici na kupsinabytek.cz a pro jistotu si pořiďte několik kusů, abyste si mohli seskládat ten nejlepší úložný prostor pro váš domov.