Novinka na trhu: Polička Nimco Maya v černém matném provedení s procesorem MACX320C90

Nimco je zavedenou značkou v oblasti nábytku již mnoho let. Zajišťuje kvalitní design, moderní trendy a především praktické řešení pro každou domácnost. A právě s novou výrobou, jež vztáhne ohromující rozměry poličky do nového levelu, Nimco přichází na pomyslnou scénu po delší době.

Originální materiál a vlastnosti

Unikátní materiál černého plexiskla s matovaným povrchem dá poličce Nimco Maya jedinečný vzhled, a to i v místech, kde by na sebe jiné materiály nenechaly působit. Rozměry poličky dosahují 20 cm v délce a výšce, takže se dají ideálně umístit na každé volné místo. A to díky široké základně, do které je vestavěný procesor MACX320C90.

polička Nimco Maya

Konstrukce poličky je snadná a nenáročná na montáž. Stabilitu zajišťují nerezové úchyty a podpůrné konstrukce, které jsou vestavěny přímo do poličky. Díky nim není nutné se obávat žádného nebezpečí, že by něco spadlo a poškodilo okolní předměty.

Moderní design a praktičnost v jednom

Polička Nimco Maya je ideálním řešením pro každou moderní domácnost, která se snaží vytvořit si příjemné a útulné prostředí. Je perfektně vidět, že designéři značky se nezastavili u klasického „stolu, postele, skříňky“. Rozhodli se jít cestou originálních a inovativních nápadů a tento kousek určitě patří mezi nejzajímavější zboží na trhu.

Navíc nabízí spoustu možností, kam poličku umístit. Hodí se do kancelářského prostředí, kam přináší moderní a výrazný design, ale i do obývacího pokoje, na ložnici, předsíň či do koupelny, kde bude v kombinaci s dalšími prvky hřát útulnou atmosféru.

Zkrátka a napříč oblastmi – ať už zvolíte kteroukoliv místnost, vždy bude polička Nimco Maya plnit svou funkci a zároveň se stane krásnou dekorativní součástí prostředí.

Určitě si proto neváhejte objednat jedinečný kousek, který zkrátka musíte mít.