Novinka od 4Home: Skleněná dóza na potraviny s víkem Bamboo o objemu 550 ml


Nová skleněná dóza na potraviny od značky 4Home se stala hitem na trhu. Dóza s bambusovým víčkem je nejen stylová, ale také velmi praktická. Pokud hledáte způsob, jak udržet svou kuchyni organizovanou a přitom si zachovat čerstvost vašich potravin, tento produkt je pro vás ideální volbou.

Skleněná dóza s bambusovým víčkem pro krásnou a organizovanou kuchyni

Skleněná dóza od značky 4Home je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla a má objem 550 ml. Jeho speciální konstrukce chrání potraviny před vysokou teplotou, mechanickým poškozením a chemikáliemi. Díky praktickému víku se silikonovým těsněním udrží potraviny déle čerstvé, zachová jim správné aroma a zabrání zvlhnutí nebo osychání. Navíc je dóza vybavena přírodním bambusovým víčkem, které chrání potraviny před nevítanými škůdci.

Dóza na potraviny

Jednoduchý a elegantní design pro jedinečný styl kuchyně

Skleněná dóza od značky 4Home je nejen praktická, ale také krásná. Její jednoduchý a elegantní design dodá vaší kuchyni jedinečný styl, se kterým bude vaření a příprava jídel jednou radostí.

Kromě toho, že tato skleněná dóza na potraviny chrání vaše potraviny před nebezpečím zvyšování vlhkosti, může být použita na skladování těstovin, kávy, čaje, mouky, cukru a soli nebo sušenek a sladkostí. Zkrátka tuto dózu lze použít pro jakýkoliv účel, který si jen dokážete představit.

Výhody skleněné dózy od značky 4Home

  • Jednoduchý elegantní vzhled
  • Dokonalé těsnění
  • Přírodní bambusové víčko
  • Kvalitní borosilikátové sklo (odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií)
  • Univerzální využití
  • Snadná údržba (kromě víčka lze mýt v myčce nádobí)

Kde zakoupit skleněnou dózu na potraviny s víkem od značky 4Home

Tuto skleněnou dózu na potraviny můžete zakoupit na internetových stránkách www.vybirejnabytek.cz . Cena produkutu se pohybuje okolo 200 Kč.

Zkrátka 4Home je unikátní značka, která vyrábí produkty s jednoduchým a elegantním designem, ale zároveň nabízí praktické řešení pro každou domácnost. Jejich nová skleněná dóza na potraviny s bambusovým víčkem je jedním z nejlepších příkladů, jak praktický výrobek může být zároveň krásný a stylový. Takže neváhejte a zakupte si svou skleněnou dózu na potraviny ještě dnes!

Logo webu Výběr nábytku