Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE Berlin 01 levá od Casarredo


Elegantní rohová sedačka s praktickými funkcemi

Rozkladatelná rohová sedačka LANZAROTE Berlin 01 levá od Casarredo je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí elegantní nábytek, který nabízí praktické využití prostoru. Sedačka je celočalouněná, což zajišťuje harmonický vzhled. Kromě sezení je ale vhodná také na příležitostné spaní.

CASARREDO Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE Berlin 01 levá

Prostor na uskladnění a příležitostné spaní

Místo na ukládání věcí je obvykle v každém interiéru potřebné. S tímto modelem nebudete mít problém, protože disponuje úložným prostorem, který oceníte, zejména pokud máte malý byt. K tomu poslouží funkce rozkládání, díky níž bude mít sedačka dvojí využití. Kdykoliv potřebujete, bez námahy ji přeměníte na prostor pro příležitostné spaní, prostor na spaní měří 205 x 120 cm. Velmi snadný rozklad, kdy se matrace vysune do přední části.

Úložný prostor

Pohodlí a praktičnost v jednom

Důležitým faktorem je samozřejmě i komfort při sezení. Celočalouněná sedačka nabízí v tomto ohledu více než dostatek. Vysoký sed a hloubka sedu 45 cm zaručuje pohodlné sezení. Vlnovcové pružiny spolu s PUR pěnou T-30 usnadňují relaxaci a odpočinek na sedačce. Kdykoliv se na ní budete chtít posadit, pocítíte, že byla navržena pro to, abyste v ní seděli s pohodlím. Mohou si ji vybírat fanoušci moderního nábytku, kteří ocení jednoduchost a eleganci. Vyberte si, zda si přejete roh nalevo či napravo. Látka Berlin 01 dodává sedačce konkrétní styling.

Barva látka Berlin 01.

Dodání v demontu

Sedačka je dodávána v demontovaném stavu, ale snadná montáž ji nepředstavuje žádný problém. Podívejte se na naši širokou nabídku nábytku.

Přejít na eshop