Sada 4 minimalistických povlaků na polštáře June, rozměr 55 x 55 cm

Zasloužila by si vaše pohovka něčím doladit či ozvláštnit? Vsaďte na povlaky na polštáře od značky Minimalist Cushion Covers. Díky využití tzv. žinylkové tkaniny jsou nejen pevné, ale i velmi příjemné na dotyk. Navíc jejich minimalismus a decentní vzhled dokáže doladit jakýkoliv interiér.

Povlaky pro kombinování barev

Minimalist Cushion Covers přicházejí s širokou nabídkou barev, a tak si můžete vybrat ten správný odstín, který dokonale padne k vaší sedačce. Nápadité a stylové povlaky rozměru 55 x 55 cm jsou dokonalý doplněk do každého obývacího pokoje.

minimalistické povlaky na polštáře

Skvělá kvalita pro náročné zákazníky

Tento produkt je vyroben s důrazem na kvalitu a design. Minimalist Cushion Covers jsou vyrobeny z tzv. žinylkové tkaniny, což zajišťuje jejich pevnost a trvanlivost. Navíc je tato tkanina velmi příjemná na dotyk.

Kompletní sada 4 povlaků na polštáře se rozměrem 55 x 55 cm dokonale zapadne do vašeho interiéru a znesnadní vám výběr. Přizpůsobit vzhled sedačky tak, aby krásně ladila s povlaky na polštáře, už nebude žádný problém.

minimalistické povlaky na polštáře

Objednejte si ještě dnes a ozvláštněte svůj interiér. Navštivte naše stránky na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sada-4-povlaku-na-polstare-minimalist-cushion-covers-june-55-x-55-cm a dejte vašemu bydlení jedinečný styl.