Sada stylových sklenic pro každou příležitost: Dvoustěnné sklenice Vialli Design Tinna

Sklenice od Vialli Design si zaslouží vaší pozornost. Až vám studený déšť nebo dokonce sníh vleze pod kůži, vzpomeňte si, že na vás na stole čeká sklenice nápoje. Tato sada dvoustěnných sklenic je přesně tou správnou volbou pro každého, kdo si chce užívat svých oblíbených nápojů v pohodlí a s tím správným šmrncem.

Co jsou to dvoustěnné sklenice?

Dvojitá vrstva skla slouží jako izolační vrstva, a tak i když jste si udělali nápoj už před nějakou dobou, bude stále příjemně teplý. A to samé platí i se studenými nápoji, které vydrží zase déle chladné. První vrstva skla slouží jako ochrana proti teplu nebo chladu z vašeho nápoje, zatímco druhá vrstva skla udržuje teplotu uvnitř sklenice a zároveň zabraňuje tvorbě kondenzace na povrchu, což by mohlo narušit vaši pohodlnou konzumaci.

Jednou z výhod dvoustěnných sklenic je fakt, že se nezhroutí pod změnou teploty, což je velký plus pro dlouhodobé použití. Dvoustěnné stěny sklenice také pomáhají udržet nápoj horký nebo studený dlouhou dobu, takže si ho můžete vychutnat ještě dlouho po jeho přípravě.

Sklenice Vialli Design Tinna

Tento produkt od Vialli Design je sada 2 dvoustěnných sklenic, které mají objem 300 ml. Tyto sklenice jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla, které je označováno jako ‚tvrdé sklo‘ a je používáno i jako materiál pro laboratorní skleněné nádoby.

Pořízením této sady získáte:

  • 2 dvoustěnné sklenice s objemem 300 ml
  • Vyrobené z odolného borosilikátového skla
  • Dokonalé pro užívání jak horkých, tak i studených nápojů
  • Krásné, elegantní designové provedení s reliéfním motivem

Proč si vybrat sklenice Vialli Design Tinna?

Sklenice Vialli Design Tinna jsou naprosto univerzální a dokonale se hodí pro každou příležitost. Pokud máte rádi čaj, kávu nebo horkou čokoládu, tato sada sklenic je pro vás tou správnou volbou. Stejně tak, pokud máte rádi studené nápoje jako ledový čaj nebo zmrzlinovou kávu, tyto sklenice budou dokonale držet teplotu a vaše nápoje budou plně vychutnatelné.

Sklenice Vialli Design Tinna také zachycují dokonalý designový zážitek – reliéfní motiv na povrchu dodává sklenicím na kráse a eleganci, což z nich dělá dokonalý vizuální doplněk vašeho interiéru.

Nakoupit můžete na stránkách Sklářství Božek, které se specializuje na sklo a keramiku od ověřených a kvalitních evropských výrobců.

Sklenice Vialli Design Tinna

Výběr správných sklenic pro nápoje není vždy snadný úkol. Nicméně náročným zákazníkům, kteří ocení jak kvalitu, tak i styl a design, nabízíme tuto sada dvoustěnných sklenic, která nabízí ty nejlepší vlastnosti, které by mohly zajímat každého milovníka dobrého nápoje.

Sklenice Vialli Design Tinna

Vyberte si svůj oblíbený nápoj a užijte si ho v pohodlí domova s novými sklenicemi Vialli Design Tinna!