Šatní skříň Kosmos 01 – Kvalitní řešení pro uspořádání vašeho šatníku

Stylová šatní skříň Kosmos je právě tím, co potřebujete do vaší ložnice. Tento kus nábytku nejenže vyřeší vaše problémy s prostorovými možnostmi, ale také vám nabídne moderní design, který se bude hodit do jakéhokoliv interiéru.

Nyní za akční cenu!

Ještě výhodnější koupě na vás čeká v našem e-shopu. Akční cena, za kterou si můžete pořídit šatní skříň Kosmos 01 je opravdu super. Když k tomu ještě přidáte skvělé vlastnosti tohoto nábytku, stojí to za to.

Vlastnosti šatní skříně Kosmos 01

Nejlepší vlastností této šatní skříně zpravidla bývá kvalita. Šatní skříň Kosmos 01 je vyrobena z kvalitního lamino MDF lamino, které je jednou z nejkvalitnějších materiálů pro nábytkovou výrobu.

Lamino je dřevotříska na bázi dřeva, povrchově upravená impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Tuto šatní skříň si tedy nebudete muset přikrývat, aby vám přežila déle než pár let.

Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. Hrany jsou zakončeny ABS lištou, což zajišťuje odolnost a vydrží mnohem déle. Kovové panty a úchyty jsou v bílé barvě, takže šatní skříň působí svěže a moderně.

Barevné provedení

Možnosti, jakou barvu si vybrat jsou tři. Bílý lux (mat), dub wilton bílý a šedá, takže si můžete vybrat pro vaši ložnici tu barvu, která se bude hodit nejvíce k vašemu stylu.

Rozměry

Hloubka šatní skříně Kosmos 01 je 50 cm, šířka 120 cm a výška je 190 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro prostor vaší ložnice. Navíc, pokud si koupíte více kusů a umístíte je vedle sebe, získáte ještě více prostoru pro uskladnění vašich věcí.

Šatní skříň Kosmos 01

Pokud sháníte kvalitní a moderní šatní skříň, je Kosmos 01 tou pravou volbou. Navíc nyní za akční cenu a s možností výběru z tří barevných provedení. Objednejte si ji na našem e-shopu a těšte se na pořádek ve svém šatníku!

Zjistit více