Šedé skleněné závěsné svítidlo Leitmotiv Drup o průměru 20 cm


Proč si zamilujete závěsné svítidlo Leitmotiv Drup

Závěsné svítidlo Leitmotiv Drup si zamilují nejen příznivci moderního stylu bydlení. Jeho neotřelý vzhled a průměr 20 cm z něj dělá ideální doplněk do jakéhokoliv interiéru. Navíc nabízí kombinaci jak příjemně tlumeného světla, tak i pořádné dávky elegance.

Jak vypadá závěsné svítidlo Leitmotiv Drup

Závěsné svítidlo Leitmotiv Drup má šedé skleněné stínidlo, které dodává prostoru na eleganci. Jeho průměr 20 cm zase zaručuje, že do interiéru nepřidává větší objem. Závěsný kabel lze snadno nastavit podle vlastních potřeb.

Také si můžete prohlédnout závěsné svítidlo Leitmotiv Drup na www.nabyteklevneji.cz.

Kde můžete použít závěsné svítidlo Leitmotiv Drup

Závěsné svítidlo Leitmotiv Drup se hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice – kamkoliv, kde potřebujete jemné a příjemné osvětlení. Zároveň se ale nehodí pouze do soukromých prostor – svým designem se bude projevovat krásně i v komerčních prostorách, jako jsou kavárny nebo obchody.

Jak svítidlo Leitmotiv Drup instalovat

Instalace závěsného svítidla Leitmotiv Drup je velmi snadná. Stačí ho zavěsit na kabel a upevnit ho ke stropu podle potřeby. Svítidlo je vybaveno E27 závitem, takže lze snadno namontovat běžné žárovky.

Závěsné svítidlo Leitmotiv Drup

Jak se starat o závěsné svítidlo Leitmotiv Drup

Šedé skleněné stínidlo závěsného svítidla Leitmotiv Drup není příliš náchylné na poškození, nicméně v případě potřeby ho můžete jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Stejně tak se staráte o stínidlo, můžete vyčistit i zbylé části svítidla.

je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní doplněk svého interiéru. Jeho nádherný design dodává místnosti na eleganci a jeho příjemně tlumené osvětlení vytváří útulnou atmosféru.