Stylová nástěnná kulatá police z tmavého dřeva od STILISTA, rozměr 48 x 48 x 12 cm


STYLOVÁ NÁSTĚNNÁ KULATÁ POLICE Z TMAVÉHO DŘEVA OD STILISTA

Úvod

Designový nábytek je dnes v módě čím dál tím více. Moderní byt nebo dům nutně potřebuje doplnit několik kousků, které se stanou středem pozornosti každé návštěvy. Mezi oblíbené kusy do interiéru patří závěsná policová konstrukce, a to nejen díky tomu, že šetří místo na podlaze, ale také proto, že její styl dokáže zvednout celý byt na vyšší úroveň. Pokud jste v hledání něčeho jednoduchého, funkčního a zároveň interesantního, pak by se vám mohla hodit nástěnná kulatá police z tmavého dřeva od STILISTA.

Popis produktu

Závěsná designová police „kulatá“ je vyrobena z dřevovláknitých desek testovaná podle normy E1. Kompletní police je testována na škodlivé látky, takže se nemusíte obávat o zdraví své rodiny. Díky jednoduchému rámu může být závěsná police skvělým doplňkem k dalším nábytkovým kombinacím, ať už ve vaší ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři.

Technické údaje

Pro ty, kteří řeší, zda bude police pasovat do jejich interiéru, přinášíme technické údaje. Police má rozměry 48 x 48 x 12 cm (š x v x h), tloušťku polic 1,2 cm a max. nosnost 10 kg. Dýha je z PVC a barva polic je z tmavého dřeva. Pokud vás zaujal kulatý model, potom vězte, že se do vašeho bytu vejde úplně snadno.

Obsah balení

Kromě samotné policové konstrukce je v balení také 2 x hmoždinky, 2 x šrouby pro montáž na zeď a 16 x malých šroubků k upevnění desky. Díky tomu budete mít vše potřebné pro montáž polic v rámci několika minut.

Závěr

Pokud hledáte něco malého, ale zároveň funkčního a stylového, co vám přinese do vašeho bytu nebo domu trochu luxusu a klasické eleganci, potom určitě zvažte nákup nástěnné kulaté police z tmavého dřeva od STILISTA. Abychom jen nevykládali povídání, projděte si produkt na adrese www.nabytekhned.cz/produkt/stilista-nastenna-kulata-police-tm-drevo-48-x-48-x-12-cm a nechte se okouzlit.