Stylové mosazné závěsné světlo Kave Home Wick 31 cm pro moderní interiéry

Designové závěsné světlo Kave Home Wick zaujme na první pohled zejména díky svému originálnímu a nevšednímu řešení. Mosazná barva spolu s černou působí velmi elegantně a společně s jednoduchými liniemi světla podtrhují jeho neokoukaný vzhled.

Kave Home Wick 31 cm

Závěsné světlo Wick bez stínidla vypadá skvěle doplněné o designovou vintage žárovku, která umocní jeho celkový dojem. Rozměry závěsného světla jsou 31 x 31 x 24 cm (délka x šířka x výška).

Kave Home Wick 31 cm

Údržba závěsného světla Kave Home Wick 31 cm

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Poznámka: Balení neobsahuje žárovku.

Jestli hledáte stylový a moderní závěsný světlo, které se bude hodit do vašeho interiéru, zvažte získat mosazné závěsné světlo Kave Home Wick 31 cm. S jeho neokoukaným designem a jednoduchou elegancí si jistě získá vaši pozornost a upoutá pozornost každého návštěvníka vašeho domova.

Pokud se chcete podívat na produkt přímo na stránkách internetového obchodu, klikněte na následující odkaz: Mosazné závěsné světlo Kave Home Wick 31 cm.