Stylový regál Udine s 6 přihrádkami v šedém betonovém designu


Betonový vzhled do vašeho interiéru

Regál se 6 přihrádkami v imitaci šedého betonu má kaskádovitou konstrukci, kterou lze umístit libovolně podélně ke stěně anebo kolmo. Jeho moderní design bude skvěle ladit do industriálního stylu nebo minimalistického interiéru. Regál je vyroben z laminovaného dřeva a MDF s imitací betonu a pevně stojí na nožkách.

Více úložného prostoru

Regál má celkem 6 přihrádek, ve kterých uložíte knihy, dekorativní předměty nebo osobní věci. Přihrádky jsou různě velké, takže se snadno přizpůsobí vašim požadavkům. Navíc, pokud by vám úložné místo nestačilo, můžete dokoupit úložné boxy, které budou perfektně padnout do přihrádek regálu.

Regál Udine s 6 přihrádkami v šedém betonovém designu

Kam s ním?

Díky svému unikátnímu vzhledu se regál Udine hodí do různých prostor. Můžete jej umístit do obývacího pokoje, ložnice či pracovny. A s jeho rozměry 80 x 189 x 30 cm se snadno vejde do menších prostor.

Regál Udine s 6 přihrádkami v šedém betonovém designu

Kvalitní a snadná montáž

Regál Udine lze snadno smontovat dle návodu. Díky kvalitní výrobě se nebudete muset bát o jeho pevnost a stabilitu. Navíc, pořízením regálu Udine si pořídíte český produkt a podpoříte tak domácí výrobu.

Regál Udine s 6 přihrádkami v šedém betonovém designu

Pořiďte si stylový regál Udine s 6 přihrádkami v šedém betonovém designu ještě dnes a získáte nejen více úložného prostoru, ale také moderní a originální kus nábytku.

Odkaz na produkt: Regál se 6 přihrádkami Udine šedý beton