Stylový Skandinávský věšák pro Vaše kabáty


Všichni milujeme stylový, funkční a minimalistický design. Skandinávský design je k tomu nejlepší. Tady je návod, jak si můžete vyrobit svůj vlastní stylový skandinávský věšák na kabáty.

Vyberte správné materiály

Než začnete, budete potřebovat nějaké materiály. Potřebujete: přírodní dřevo, dřevěné destičky, vruty a šrouby. Nezapomeňte si také koupit vhodný olej pro povrchovou úpravu. Všechny tyto materiály můžete najít na JR-Models.cz.

Vytváření věšáku

Vezměte dřevěnou desku a zkuste vytvořit základní tvar. Můžete také vyzkoušet různé tvary. Poté přidejte další dřevěné destičky na různá místa. Vezměte vruty a šrouby a začněte je zapichovat do desky. To bude držet destičky na svém místě. Konečně dokončete věšák pomocí oleje na povrchovou úpravu.

Údržba věšáku

Vaše nové skandinávské věšáky na kabáty vypadají skvěle. Je důležité, abyste o ně pečovali. Pro údržbu věšáku byste měli pravidelně čistit a otírat prach. Ujistěte se, že používáte bezpečné čistící prostředky. A pokud máte pokožku, použijte bezpečný olej na povrchovou úpravu.

Výsledek

Když dokončíte svůj vlastní skandinávský věšák na kabáty, budete se cítit velmi hrdí. Můžete jej použít k ukládání kabátů, ale také k ozdobení místnosti. Je to skvělý způsob, jak dodat svému domovu trochu stylu a minimalismu.