Zelenější praní díky bambusovému koši Ylva 100 L v bílé barvě pro topení, vodu a kanalizaci


Zelenější praní díky bambusovému koši Ylva 100 L v bílé barvě

Stylový a praktický koš na špinavé prádlo

Ylva je vyrobený ze 100% přírodního bambusu. Tento druh materiálu je velmi udržitelný, jelikož bambus roste rychle a bez použití pesticidů a chemikálií. Tento bambusový koš na prádlo tedy napomáhá snížit ekologickou stopu a poskytne vám zároveň praktické řešení pro vaše každodenní praní.

Vnitřek koše je vybavený lněným vakem, který je z velké části biologicky odbouratelný. Bílá barva vaku i koše samotnému dodává elegantní a čistý vzhled, který se bude hodit do každého interiéru.

Kapacita koše je velkorysých 100 litrů, takže se do něj vejde i více prádla najednou. Rozdělení na dvě komory umožní snadné třídění prádla na tmavé a světlé. To vám ušetří spoustu času a učiní proces praní pohodlnějším.

Víko pro zamezení nepříjemných pachů

Kromě praktické a estetické stránky, má tento bambusový koš na prádlo ještě další důležitou funkcionalitu. Součástí koše je totiž víko, které účinně zamezí pronikání nepříjemných pachů z vašeho špinavého prádla. Vy i vaši spolubydlící se tak budete cítit mnohem příjemněji.

Závěr

Celkově je tento bambusový koš na prádlo Ylva velmi praktický, udržitelný, estetický a funkční. Hodí se do každé domácnosti a každého interiéru. Pokud hledáte šetrné řešení pro vaše každodenní praní, tento bambusový koš od Bestnabytek.cz je tou správnou volbou.

Bestnabytek.cz – bílý bambusový koš na prádlo Ylva 100 L

Specifikace produktu:

  • Materiál koše: 100% bambus
  • Materiál vaku: len
  • Barva koše: bílá
  • Barva vaku: bílá
  • Celková kapacita: 100 L
  • Rozměry produktu: 38 x 38 x 72 cm
Bambusový koš na prádlo Ylva

Stylový a praktický koš na špinavé prádlo Ylva

Bambusový koš na prádlo Ylva s výstupem na topení

Bambusový koš na prádlo Ylva s výstupem na topení

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s Bestnabytek.cz